آخرین مصوبات مجلس

اخبار

وظیفه انطباق قوانین با سیاست ها کلی برعهده معاونت نظارت مجلس است

فولادگر گفت: معاونت نظارت مجلس وظیفه انطباق قوانین، طرح ها و لوایح مهمی را که در دستورکار مجلس است با سیاست ها کلی نظم بر عهده دارد. حمیدرضا فولادگر، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در برنامه گفت و گوی اقتصادی رادیو گفت و گو در خصوص سیاست های ابلاغی قانونگذاری به مجلس، اظهار کرد: زمانی که سیاست ... ادامه مطلب »

قدردانی نمایندگان اصفهان از حضور باشکوه مردم در تشییع شهدای حادثه تروریستی

نمایندگان مردم شهرستان اصفهان در مجلس در بیانیه‌ای با قدردانی از حضور باشکوه مردم شهید پرور در آیین تشییع و خاکسپاری شهدای حادثه تروریستی از مسوولان خواستار برخورد قاطع با عوامل این جنایت بزرگ شدند. در این بیانیه، ناهید تاج الدین، حجت الاسلام احمد سالک، حیدرعلی عابدی، حمیدرضا فولادگر و حسن کامران از نمایندگان شهرستان اصفهان در مجلس شورای اسلامی ... ادامه مطلب »

محکومیت حمله تروریستی توسط نمایندگان مجلس

۲۲۱ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محکومیت حادثه تروریستی زاهدان بیانیه‌ای صادر کردند. متن بیانیه به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم در حالی که حضور حماسی و پرشکوه مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و جشن‌های ۴۰ سالگی نظام جمهوری اسلامی ایران بار دیگر حقانیت و اقتدار نظام و انقلاب را به جهانیان اثبات نمود و ... ادامه مطلب »

پیام تسلیت در پی حمله تروریستی به جمعی از پاسدران عزیز

در پی حمله ناجوانمردانه به اتوبوس حامل پاسداران حریم کشور دکتر فولادگر پیام تسلیتی را صادر کرد. بسم رب الشهدا؛ و الصدیقین ▪️ شهادت جمعی از عزیزان پاسدار را که راه دفاع از امنیت کشور و نظام و انقلاب اسلامی و بدست عوامل استکبار جهانی ، جان خویش را نثار کردند به پیشگاه امام عصر عج و نایب ایشان مقام ... ادامه مطلب »