آخرین مصوبات مجلس

اخبار

فولادگر: راه اقتصاد دولتی به بن‌بست رسیده است

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مجلس، بی ثباتی قیمت‌ها، تغییر دستور العمل‌ها و دیوان سالاری اداری را از مهمترین موانع تولید دانست. به گزارش ایسنا، حمیدرضا فولادگر در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: امروز آثار راهبرد ... ادامه مطلب »

حذف یارانه‌ اقشار کم درآمد با علم به عمل نبوده است/ باید از ابتدا یارانه نقدی را به دهک‌های پایین می‌دادند

حمیدرضا فولادگر در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره حذف یارانه اقشار کم درآمد گفت: اولین لایحه‌ای که برای هدفمندی یارانه‌ها به مجلس آمد، در زمان دولت آقای احمدی‌نژاد بود که فلسفه آن هم درست بود، آن لایحه عدالت محور و برای کمک به اقشار ضعیف‌تر جامعه بود. آن زمان این بحث مطرح بود که می‌گفتند الان وضعیت اینگونه است ... ادامه مطلب »

سهام سازمان تامین اجتماعی در بانک رفاه طی ۵ سال کاهش می‌یابد

حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل۴۴ قانون اساسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست کمیسیون متبوعش، گفت:  در نخستین دستور کار کمیسیون، گزارش رونق تولید مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد؛ این گزارش هفته آینده تقدیم رئیس مجلس شورای اسلامی شود. در این گزارش راهکارهای رفع موانع تولید مانند چالش‌های بانکی، بیمه ای، ... ادامه مطلب »

مبارزه با فساد در استان اصفهان رضایت‌بخش نیست

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث مبارزه با فساد و یا رسیدگی به پرونده‌های برخی مدیران کارهایی به صورت فردی و جمعی انجام شده است اما از روند کلی آن راضی نیستم.حمیدرضا فولادگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به موضوع شفافیت، مبارزه با فساد و اصلاح ساختارهای فسادبرانگیز اظهار کرد: یکی ... ادامه مطلب »

حضور مهندس فولادگر در جمع کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان

مهندس فولادگر نماینده محترم مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اصفهان در جمع کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان حضور یافت به گزارش خبرنگار ایانا در اصفهان، این جلسه با حضور آقای مهندس مرادمند رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، حاج آقای کوچک زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، معاونین و مدیران برگزار شد، مهندس فولادگر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در ... ادامه مطلب »