آخرین مصوبات مجلس

اقتصادی

تخلف دولت درعدم اجرای قانون پیگیری تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی

حمیدرضا فولادگر، رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی در خصوص میزان تحقق شعار سال ۹۶ مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» گفت: در سال های ۹۵ و ۹۶ شعار سال اقتصاد مقاومتی بود، یک سال اقدام و عمل و سال بعد، تولید و اشتغال که از شاخصه های اقتصاد مقاومتی مطرح شد. وی با اشاره ... ادامه مطلب »

وظایف در قبال حمایت از کالای ایرانی

حمیدرضا فولادگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان ضمن تبریک سال نو و حلول ماه رجب، با اشاره با نام‌گذاری امسال به سال حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی را باید از دو منظر نگاه کرد. وی در ادامه افزود: یک منظر آن، آثار حمایت از تولید ایرانی برای ... ادامه مطلب »

بهشت آباد راه اندازی شود، یزد هیچ سهمی از زاینده رود ندارد

چندی قبل مهندس فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس از حذف خط دوم انتقال آب به یزد از بودجه سال آینده خبر داد. وی گفت: قرار بر این است که با اجرای بهشت آباد خط اول یزد متوقف شود. فولادگر ادامه داد: خط دوم از بهشت آباد است و اگر بهشت آباد راه اندازی شود، همان خط لوله اول یزد ... ادامه مطلب »

گزارش جلسه با مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور در خصوص فرودگاه اصفهان

حمیدرضا فولادگر در گفتگو با اصفهان شرق، با اشاره به جلسه اخیر در دفتر مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور با حضور نمایندگان مجلس اصفهان اقای دکتر عابدی و خانم تاج الدین و استاندار محترم ، اظهار کرد: در این جلسه که مسئولان شرکت فرودگاه اصفهان نیز حضور داشتند به بررسی راه حل های اجرایی در تبصره بودجه مربوط به ... ادامه مطلب »

گزارش جلسه مجمع نمایندگان اصفهان و استاندارو وزیر نیرو

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به نتیجه جلسه امروز مجمع نمایندگان استان اصفهان و استاندار، مسئولان امور آب وزارت نیرو و آب و آبفا استان و نمایندگان کشاورزان اصفهان اظهار داشت: طبق قول و قرار، این جلسه با ۳ روز تأخیر برگزار شد چون ضروری بود که وزیر نیرو، استاندار اصفهان، نمایندگان استان و ... ادامه مطلب »