آخرین مصوبات مجلس

مطالب ویژه

وظایف در قبال حمایت از کالای ایرانی

حمیدرضا فولادگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان ضمن تبریک سال نو و حلول ماه رجب، با اشاره با نام‌گذاری امسال به سال حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی را باید از دو منظر نگاه کرد. وی در ادامه افزود: یک منظر آن، آثار حمایت از تولید ایرانی برای ... ادامه مطلب »

سال ۱۳۹۷سال حمایت از کالای ایرانی

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی بر نقش به سرانجام رسیدن طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولید در رونق تولید و اشتغالزایی تاکید کرد. حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره نامگذاری سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از ... ادامه مطلب »

تغییر الگوی کشت راهکار رفع مشکلات کشاورزی اصفهان است

حمیدرضا فولادگر در پاسخ به اینکه برنامه بلند مدت برای رفع مشکلات کشاورزی چیست؟ اظهار کرد: مهم ترین چالش درمورد کشاورزی تامین آب است و تا زمانی که چالش آب رفع نشود مشکلات دیگر این صنف مد نظر قرار نمی گیرد. وی افزود: ضمانت خرید محصولات، تعرفه های وارداتی، سموم دفع آفات و … از جمله مسائل و مشکلات کشاورزان ... ادامه مطلب »

پیام تبریک سال جدید

🔹بسم الله الرحمن الرحیم 🔹یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ 🔹یا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ 🔹یا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ 🔹حوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ 🌺حلول سال نو و بهار را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت بوده را به شما تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را به یمن تقارن آغاز ... ادامه مطلب »

جلسه اضطراری برخی از نمایندگان جهت بررسی مشکلات آب استان و زاینده رود در آخرین روز سال

جلسه اضطراری تعدادی از نمایندگان حوضه زاینده رود در محل مجمع نمایندگان استان جهت بررسی مشکلات آب استان و زاینده رود برگزار شد ونامه ای به استاندار محترم در خصوص برگزاری شواری تامین صادر گردید. ادامه مطلب »