آخرین مصوبات مجلس

مصاحبه ها

سال ۱۳۹۷سال حمایت از کالای ایرانی

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی بر نقش به سرانجام رسیدن طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولید در رونق تولید و اشتغالزایی تاکید کرد. حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره نامگذاری سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از ... ادامه مطلب »

مشروح آخرین نشست خبری دکتر فولادگر در سال۱۳۹۶

حمیدرضا فولادگر عصرروز شنبه ۱۹اسفند۱۳۹۶ در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در سه ماه گذشته طبق قولی که دادیم و برنامه‌ای که دادیم برخی از گزارش‌های در صحن علنی مجلس قرائت شد که دو خروجی از این گزارش کردیم که ماده ۲۳۶ آیین‌نامه یکی از این موارد بود که اعلام می‌کند اگر ۱۰ نماینده یا یک کمیسیون گزارشی ... ادامه مطلب »

سود کلانی که با افزایش تعرفه هیبریدی ها نصیب دلالان رفت

رئیس کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی با اشاره به افزایش تعرفه خودروهای هیبریدی گفت: با افزایش تعرفه خودروهای هیبریدی سود کلانی نصیب واسطه ها و دلالان خودرو شد و شرکتها کمترین بهره را در این راستا کسب کردند. حمیدرضا فولادگر در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرخودرو اظهار داشت : خودروهای هیبریدی ... ادامه مطلب »

ترکیب کابینه دوازدهم نتیجه توافق سران اصلاحات و اعتدال

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ترکیب کابینه دوازدهم را نتیجه توافق سران اصلاحات و اعتدال خواند و گفت: اصلاح طلبان مسئول عملکرد دولت در ۴ سال آینده هستند. حمیدرضا فولادگر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: انتخاب وزرای کابینه دوازدهم نتیجه رایزنی سران اصلاحات و اعتدال بود، لذا اصلاح طلبان باید مسئولیت عملکرد این وزرا را بپذیرند.اصلاح طلبان مسئول ... ادامه مطلب »

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی نحوه اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی را پیگیری می کند

دکتر فولادگرگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره فعالیت های کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت:کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی نحوه اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی را پیگیری می کند و در این راستا آسیب شناسی صورت گرفته که براساس آن به انحصار ... ادامه مطلب »