آخرین مصوبات مجلس

مجلس

تخلف دولت درعدم اجرای قانون پیگیری تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی

حمیدرضا فولادگر، رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی در خصوص میزان تحقق شعار سال ۹۶ مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» گفت: در سال های ۹۵ و ۹۶ شعار سال اقتصاد مقاومتی بود، یک سال اقدام و عمل و سال بعد، تولید و اشتغال که از شاخصه های اقتصاد مقاومتی مطرح شد. وی با اشاره ... ادامه مطلب »

برداشت بی رویه و عدم رعایت حق آبه عامل وضعیت نامناسب زاینده رود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا فولادگر در نشست علنی یکشنبه، ۲۰ اسفندماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: برداشت بی رویه، عدم رعایت حق آبه، نحوه مدیریت آب تا خشکسالی و بهم خوردن رژیم حقوقی زاینده رود و تاخیر در انتقال طرح های انتقال آب از عواملی است که دست به دست هم داد و شرایط زاینده ... ادامه مطلب »

دکترفولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، انتخابات هیات رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساس برای سال ۹۷، سه شنبه ۲۲ اسفندماه انجام شد. براساس آن حمیدرضا فولادگر ریاست این کمیسیون را بر عهده گرفت، هادی قوامی و محمود بهمنی به ترتیب نایب رئیس اول و دوم شدند. رحیم زارع سخنگوی کمیسیون ... ادامه مطلب »

نظام بودجه ریزی کشور نیاز به اصلاح دارد

حمیدرضا فولادگر در جلسه علنی یکشنبه مجلس در مخالفت با کلیات بودجه ۹۷ کل کشور گفت: متاسفانه هنوز همان ساختار بودجه‌ریزی قبلی حاکم است و آن ساختار تنها اصلاحات اندکی داشته است. وی تاکید کرد: بودجه عملیاتی و بودجه انعطاف پذیر و متناسب با درآمدها تعریف دارد، اما هنوز نظام بودجه‌ای ما ثابت است. بخش‌هایی از بودجه را در شیوه ... ادامه مطلب »

رد کلیات لایحه بودجه سیاسی نبود

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره رد کلیات لایحه بودجه توسط نمایندگان مجلس گفت: به نظر می رسد که ایرادات نمایندگان روی بودجه اعم از مواردی که در لایحه مطرح شده و یا موضوعاتی که در کمیسیون تلفیق بودجه لحاظ شده ، در رد کلیات لایحه تاثیرگذار بود. رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس ... ادامه مطلب »