آخرین مصوبات مجلس

فرهنگی

رکود اقتصاد کشور را فلج کرده است

ماینده مردم اصفهان در مجلس، خروج از رکود را اولویت مجلس دهم خواند و گفت: رکود مهم ترین معضل کنونی کشور بوده که اقتصاد را با چالش های متعددی رو به رو کرده است. حمیدرضا فولادگر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه رفع مشکلات کنونی کشور باید اولویت مجلس دهم باشد، گفت: رکود مهم ترین ... ادامه مطلب »

بازدید دکتر فولادگر ازبیست ویکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

رئیس کمیسیون ویژه تولید ملی و اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از غرفه خبرگزاریها وروزنامه ها بازدید کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس امروز (دوشنبه ۱۸ آبان ماه) با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ... ادامه مطلب »

شعار «مرگ بر آمریکا» یادآور دشمنی‌های آمریکاست

حمیدرضا فولادگر صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به ۱۳ آبان، روز ملی استکبارستیزی، گفت: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند اتفاقات و شرایطی که توسط برجام و مذاکرات پیش آمد تأثیری در تداوم مسیر انقلاب اسلامی ندارد و مسیر انقلاب مسیر روشنی است. ادامه مطلب »

واکنش‌به‌برخی نظرات‌درباره قهرمانی‌سپاهان

به گزارش جهان، پس از انتشار گزارشی با عنوان «چرا قهرمانی سپاهان زیر سوال رفت؟»، حمیدرضا فولادگر، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، نسبت به آن واکنش نشان داد. متن یادداشت آقای فولادگر به شرح زیر است: ادامه مطلب »

نمایندگان چه قدر کتاب میخوانند ؟

اکثر جامعه شناسان و اندیشمندان معتقدند اقوامی که با مطالعه انس دارند و فرهنگ کتابخوانی همواره در میان آنها رواج داشته، توانسته اند فرهنگ خود را ماندگار کرده و برآیند فکری فرهیختگان خود را به نسل ها و حتی جوامع دیگر انتقال دهند. ادامه مطلب »