آخرین مصوبات مجلس

طرح / لایحه

تفکیک و ادغام وزارتخانه‌ها اولویت نیست

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رابطه پیشنهاد جدید دولت مبنی بر تفکیک وزارتخانه‌های صنایع و بازرگانی از یکدیگر اظهار کرد: ادغام وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت از همان ابتدا کاری عجولانه بود و در آن زمان مقرر شد پس از مدت ۶ ماه، دولت لایحه شرح وظایف وزارتخانه جدید را به مجلس ارائه کند که پس از ... ادامه مطلب »

دولت برای رسیدگی به گورخواب‌ها لایحه بیاورد/ حل معضلات اجتماعی هم از حقوق شهروندی است

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور مبنی براینکه برخی افراد از سر بی‌پناهی گورخواب شده‌اند، اظهار داشت: حل معضلات اجتماعی یکی از وظایف حکومت است هرچند نمی‌توان ادعا کرد که همه مشکلات و همچنین برقراری عدالت اجتماعی یک شبه حل می‌شود. وی افزود: ما نیز قبول داریم که به‌صورت تدریجی و با برنامه‌ریزی زمان‌بندی‌شده، براساس ... ادامه مطلب »

ضرورت بازنگری در قانون پیش فروش ساختمان در کمیسیون عمران مجلس

حمیدرضا فولادگر درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با اشاره به بروز تخلفاتی درحوزه پیش فروش ساختمان،گفت:در سال های اخیر حجم تخلفات در این حوزه بیشتر شده از این رو باید بازنگری در قانون پیش فروش ساختمان در کمیسیون تخصصی آن انجام شود. نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه قانون پیش فروش ساختمان در شرایط  کنونی بستر را برای ... ادامه مطلب »

بررسی لایحه هوای پاک در مجلس

 دکتر فولادگر درمورد لایحه هوای پاک گفت: لایه هوای پاک در دستور مجلس قرار دارد و سه شنبه یا چهارشنبه این هفته مورد بررسی قرار می‌گیرد. وی ادامه داد: دوره قبل بنا بود این گزارش در دستور کار مجلس قرار گیرد که متوقف شد تا دولت لایحه ارائه دهد و دولت هم بالاخره پس از مدت‌ها تأخیر لایحه خود را ... ادامه مطلب »

کمیسیون ویژه اقتصاد مقاومتی تشکیل نمی‌شود

نمایندگان مجلس در جریان بررسی طرح تشکیل کمیسیون ویژه اقتصاد مقاومتی با ۸۸ رأی موافق، ۱۰۲ رأی مخالف و ۶ رأی ممتنع از مجموع ۲۴۵ نماینده حاضر در مجلس با آن مخالفت کردند. براین اساس حمیدرضا فولادگر به عنوان پیشنهاددهنده طرح مذکور گفت: براساس ماده ۴۴ آیین نامه داخلی مجلس برای مسائل مهم کشور می‌توان کمیسیون ویژه‌ای تشکیل داد تا ... ادامه مطلب »