آخرین مصوبات مجلس

استان

تغییر الگوی کشت راهکار رفع مشکلات کشاورزی اصفهان است

حمیدرضا فولادگر در پاسخ به اینکه برنامه بلند مدت برای رفع مشکلات کشاورزی چیست؟ اظهار کرد: مهم ترین چالش درمورد کشاورزی تامین آب است و تا زمانی که چالش آب رفع نشود مشکلات دیگر این صنف مد نظر قرار نمی گیرد. وی افزود: ضمانت خرید محصولات، تعرفه های وارداتی، سموم دفع آفات و … از جمله مسائل و مشکلات کشاورزان ... ادامه مطلب »

جلسه اضطراری برخی از نمایندگان جهت بررسی مشکلات آب استان و زاینده رود در آخرین روز سال

جلسه اضطراری تعدادی از نمایندگان حوضه زاینده رود در محل مجمع نمایندگان استان جهت بررسی مشکلات آب استان و زاینده رود برگزار شد ونامه ای به استاندار محترم در خصوص برگزاری شواری تامین صادر گردید. ادامه مطلب »

بهشت آباد راه اندازی شود، یزد هیچ سهمی از زاینده رود ندارد

چندی قبل مهندس فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس از حذف خط دوم انتقال آب به یزد از بودجه سال آینده خبر داد. وی گفت: قرار بر این است که با اجرای بهشت آباد خط اول یزد متوقف شود. فولادگر ادامه داد: خط دوم از بهشت آباد است و اگر بهشت آباد راه اندازی شود، همان خط لوله اول یزد ... ادامه مطلب »

گزارش جلسه با مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور در خصوص فرودگاه اصفهان

حمیدرضا فولادگر در گفتگو با اصفهان شرق، با اشاره به جلسه اخیر در دفتر مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور با حضور نمایندگان مجلس اصفهان اقای دکتر عابدی و خانم تاج الدین و استاندار محترم ، اظهار کرد: در این جلسه که مسئولان شرکت فرودگاه اصفهان نیز حضور داشتند به بررسی راه حل های اجرایی در تبصره بودجه مربوط به ... ادامه مطلب »

گزارش جلسه مجمع نمایندگان اصفهان و استاندارو وزیر نیرو

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به نتیجه جلسه امروز مجمع نمایندگان استان اصفهان و استاندار، مسئولان امور آب وزارت نیرو و آب و آبفا استان و نمایندگان کشاورزان اصفهان اظهار داشت: طبق قول و قرار، این جلسه با ۳ روز تأخیر برگزار شد چون ضروری بود که وزیر نیرو، استاندار اصفهان، نمایندگان استان و ... ادامه مطلب »