آخرین مصوبات مجلس

شب گذشته دکتر حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بازدید از محله حصه با مشکلات این منطقه از نزدیک آشنا شد. در این بازدید آقایان منوچهر جدیدی فرمانده حوزه ۲۱ عمار یاسر و حجت الاسلام والمسلمین مهروی پور، فولادگر را همراهی می کردند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، در اولین برنامه از مجتمع ۴۹۰ واحدی نگین شرق جلوان بازدید کرد و از نزدیک مشکلات این مجتمع را بررسی کرد.
یکی از مشکلات مجتمع ۴۹۰ واحدی نگین شرق اصفهان، نبود امکانات فرهنگی و مذهبی برای ساکنین مجتمع و نبود راه مواصلاتی به این محل بود که دکتر فولادگر قول پیگیری و وعده گشایش این مشکلات را دادند.

به گزارش ندای اصفهان، بعد از بازدید و بررسی مشکلات جلوان، دکتر فولادگر از محله حصه شمالی بازدید کردند و پس از بررسی مشکلات حصه شمالی برای اقامه نماز مغرب و اعشا در مسجد صاحب الزمان عج در جمع نمازگزاران و اهالی محله حصه حضور یافتند.

پس از اقامه نماز، فولادگر به مدت یک ساعت با مردم به گفتگو پرداخت. یکی از اصلی ترین مشکلات اهالی محله حصه مشکل اوقاف و نبود امکانات فرهنگی، تفریحی و ورزشی بود.

سپس آقای فولادگر تماسی تلفنی با آقای صادقی رئیس اوقاف برقرار کردند و خواستار رفع مشکل این مردم حاشیه نشین شدند. در ادامه حجت الاسلام صادقی رئیس اوقاف خود را حامی اهالی حصه دانست و گفت: به دستور آقای محمدی رئیس اوقاف کشور قرار بر این شد تا از ساکنین حاشیه نشین هیچگونه حق وقفی گرفته نشود و حتی برای ساکنین محله حصه سند اعیانی صادر شود.

رئیس اوقاف در ادامه گفتگوی تلفنی با دکتر فولادگر گفت: محله حصه چند سالی ست که جزء مناطق شهری شهرداری اصفهان قرار گرفته اما در حال حاضر یکی از راه های ما برای رفع مشکل اوقاف حصه این است که با شهرداری و راه و شهرسازی جلسه ای برگزار شود و توافقاتی انجام گیرد تا سند وقف محله حصه آزاد شود.
در ادامه دکتر فولادگر مشکل زمین های وقفی محله حصه را در دستور پیگیری قرار داد.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، اهالی محله حصه با مشکل هزینه نصب انشعاب فاضلاب روبرو شده اند و عده زیادی از خانوارها توان نصب انشعاب را ندارند و اهالی محله پرداخت هزینه نصب انشعاب فاضلاب بر روی قبض آب را از نماینده خود درخواست کردند و دکتر فولادگر نماینده مردم اصفهان این قضیه را در دستور پیگیری قرار داد.

فولادگر درخواست های اهالی محله حصه را در برگه‌ای یادداشت کرد و به اهالی محله حصه قول مساعدت و وعده گشایش مشکلات را داد.