آخرین مصوبات مجلس

پاسخگویی سه وزیر به نمایندگان در جلسات این هفته مجلس

مجلس شورای اسلامی“رضا تقی‌پور”وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات “مصطفی‏ محمد نجار” وزیر کشور و “کامران دانشجو” وزرای علوم، تحقیقات و فناوری این هفته برای پاسخگویی به سوال نمایندگان در مجلس حاضر می‎شوند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، سوال الیاس نادران، نماینده مردم تهران از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، “احمد لطفی آشتیانی” نماینده مردم اراک از وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات و “نادر قاضی‌پور” نماینده مردم ارومیه، از وزیر کشور در دستور کار هفته آینده مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

گزارش کمیسیون انرژی در مورد رفع، ایرادات شورای نگهبان در طرح قانون نفت و گاز و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اساسنامه شرکت بیمه اتکایی اکو نیز از جمله مواردی هستند که در جلسه علنی این هفته مجلس از سوی نمایندگان مورد بررسی قرار می‏گیرد.

مجلس در ادامه فعالیت‏های خود، گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری سهام شرکت خودروسازی سایپا و هم‌چنین گزارش کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی در مورد اصلاح آیین‌نامه داخلی مجلس را بررسی می‏کند.

همچنین نمایندگان پس از بررسی گزارش شور دوم کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح ومهمات غیرمجاز، لایحه امور گمرکی را رسیدگی می‌کنند.

جوابی بنویسید